Sasszemklinika háromszoros Magyar Brands díjas márka

Garancia lézeres szemműtét eredményére

Google Reviews logó
Sasszemklinika garancia Google Reviews logó
  • HU
  • EN
A legtöbb kezelést mi végeztük Magyarországon:
133.927

Szeretne kiszámítható munkarendben dolgozni, magas fizetésért cserébe?

A Sasszemklinikán mindezt megteheti!

Dolgozzon Ön is Magyarország legnagyobb szemészeti lézerklinikáján!

27 éves, piacvezető, stabil hátterű, nyugati színvonalú lézerklinika Szemész szakorvosokat keres, fő -vagy részmunkaidős foglalkoztatásban felnőtt szemészeti szakrendelésen történő orvosi vizsgálatok és kontrollok, valamint cataracta és refraktív sebészettel kapcsolatos vizsgálatok és műtétek elvégzésére.

Miért érdemes a Sasszemklinikán dolgozni?

  • stabil, piacvezető hátteret, rugalmas rendelési időt és hosszútávú munkalehetőséget biztosítunk,
  • rendelési idejének kialakításánál figyelembe vesszük a családi és egyéb elfoglaltságait,
  • a nálunk végzett munkáért cserébe korrekt, versenyképes fizetést és egyéb juttatásokat adunk,
  • szakembereinknek továbbképzési lehetőséget és igényes munkakörnyezetet biztosítunk,
  • a látásjavító kezeléseket csúcstechnológiás lézergépekkel végezzük,
  • a refraktív sebészet területén a legnagyobb és a legfelkészültebb szakembergárdával dolgozunk,
  • eddig több mint 129 000 lézeres látásjavító műtétet végeztünk el, ezzel piacvezetők vagyunk a látásjavító lézerkezelések terén.

Főbb feladatok a felnőtt szemészeti szakrendelés területen dolgozó szakorvos esetében:

  • szembetegséges és látászavarok diagnosztizálása és azok kezelése,
  • általános szemészeti szűrővizsgálat végzése.

Főbb feladatok a refraktív sebészet területen dolgozó szakorvos esetében:

  • lézerkezelést megelőző látásvizsgálat végzése,
  • lézerkezelést követő kontrollvizsgálatok végzése,
  • vizsgálatok, kontrollok eredményeinek dokumentálása.

Főbb feladatok a cataracta sebészet területen dolgozó szakorvos esetében:

  • cataracta műtétet megelőző látásvizsgálat végzése,
  • cataracta műtétek elvégzése,
  • cataracta műtétet követő kontrollvizsgálatok végzése,

Az ideális jelölt

  • szemész szakorvosi vizsgával rendelkezik,
  • nyitott, kommunikatív,
  • páciensorientált,
  • érdeklődő és elhivatott a cataracta és refraktív sebészet területe iránt.
  • friss szakvizsgával rendelkező szemész szakorvosok jelentkezését is várjuk.

Munkavégzés helye

1032 Budapest, Bécsi út 183. Autóval és tömegközlekedéssel is gyorsan megközelíthető.

Jelentkezés módja: Küldje el fényképes szakmai önéletrajzát a job[at]sasszemklinika[dot]hu e-mail címre, vagy hívja Szentimrei Bernadettet a 0620 482 4463- as telefonszámon.

Várjuk jelentkezését, legyen Ön is csapatunk tagja!

Sasszeműek, akik a legnagyobb lézerklinika
tapasztalatában bíztak

A Sasszemklinika több mint 130.000 sikeres lézeres szemműtét tapasztalatát és az elérhető legkorszerűbb orvostechnikát biztosítja a pácienseknek. Nézze meg pácienseink Facebook ajánlását.